Kalendář

V této rubrice nejsou žádné články.

Výsledky

Sezóna 2017/2018

27.09.2018 14:42

Liga

Senioři - 1. místo

Mladší žáci - 4.místo

Minižáci - 4. místo

Turnaje

Korfbal 4

Český pohár - minižáci - 5. místo

                     - mladší žáci - 4. místo

International korfball weekend in Nitra - senioři - 2. místo na trávě, 3. místo v beach korfbale

Internationaal Korfbaltoernooi Focus (NED) - senioři - 1. místo

Mayor Cup 2018 (SVK) - senioři - 6. místo

 

2. kolo ligy mladších žáků

23.10.2013 18:26

12. 10.  se odehrálo 2. kolo ligy mladších žáků v Kolíně. Pro naše děti to byla první zkušenost s ligou a někteří hráči si korfbal zahráli poprvé. Kolínský tým se utkal v zápase s Kutnou Horou ,,A´´, Kutnou Horou ,,B´´ a Českými Budějovicemi. První zápas proti Kutné Hoře ,,A´´ kolíňáci prohráli 8:0, Kutná Hora ,,A´´ je zkušenější tým, ale na začátku zápasu byla zaskočena dobrou kolínskou obranou, proto bylo skóre v poločase jen 3:0. Druhý zápas se ukázalo, že musíme pořádně trénovat střelbu, protože Kolín byl lepší než Kutná Hora ,,B´´ , ale nedokázal proměnit vyložené šance a prohrál 3:2. Poslední zápas s Českými Budějovicemi pro kolínský tým také skončil prohrou 5:1. Každým zápasem se naše děti zlepšovaly. Doufám, že v příštím kole nasbírají první body.

Kolín - Kutná Hora ,,A´´    0:8

Kolín – Kutná Hora ,,B´´    2:3         koše: Literová 1, Bureš 1

Kolín – České Budějovice  1:5         koše: Literová 1

Katka