Kalendář

Představení sportů

01.09.2022 14:56

7.9.2022 Karlovo náměstí Kolín - představení sportů - najdete tam i nás :)

Výsledky

V této rubrice nejsou žádné články.

2. kolo ligy mladších žáků

23.10.2013 18:26

12. 10.  se odehrálo 2. kolo ligy mladších žáků v Kolíně. Pro naše děti to byla první zkušenost s ligou a někteří hráči si korfbal zahráli poprvé. Kolínský tým se utkal v zápase s Kutnou Horou ,,A´´, Kutnou Horou ,,B´´ a Českými Budějovicemi. První zápas proti Kutné Hoře ,,A´´ kolíňáci prohráli 8:0, Kutná Hora ,,A´´ je zkušenější tým, ale na začátku zápasu byla zaskočena dobrou kolínskou obranou, proto bylo skóre v poločase jen 3:0. Druhý zápas se ukázalo, že musíme pořádně trénovat střelbu, protože Kolín byl lepší než Kutná Hora ,,B´´ , ale nedokázal proměnit vyložené šance a prohrál 3:2. Poslední zápas s Českými Budějovicemi pro kolínský tým také skončil prohrou 5:1. Každým zápasem se naše děti zlepšovaly. Doufám, že v příštím kole nasbírají první body.

Kolín - Kutná Hora ,,A´´    0:8

Kolín – Kutná Hora ,,B´´    2:3         koše: Literová 1, Bureš 1

Kolín – České Budějovice  1:5         koše: Literová 1

Katka