Kalendář

V této rubrice nejsou žádné články.

Výsledky

Sezóna 2017/2018

27.09.2018 14:42

Liga

Senioři - 1. místo

Mladší žáci - 4.místo

Minižáci - 4. místo

Turnaje

Korfbal 4

Český pohár - minižáci - 5. místo

                     - mladší žáci - 4. místo

International korfball weekend in Nitra - senioři - 2. místo na trávě, 3. místo v beach korfbale

Internationaal Korfbaltoernooi Focus (NED) - senioři - 1. místo

Mayor Cup 2018 (SVK) - senioři - 6. místo

 

2. kolo v Brně - zuby, krev a Kozy

09.11.2015 07:33

V neděli 8.11. vyrazil tým VKC B na 2. kolo do Brna. Zde se utkal nejprve se Znojmem a poté s domácím Brnem. I přes to, že tým málem odjel nekompletní (někdo nestíhal ?!), počasí bylo krásné a tým přijel do moravské metropole ve velmi dobré náladě. První zápas s týmem Znojmo Modří Sloni začal lépe pro Znojmo, které bylo rozehřáté po předchozím vyhraném zápase s Brnem. Kolín měl v prvním poločase problém hlavně s přesností přihrávek a doslova školáckými chybami při bránění donášek. Vyvážený souboj, ve kterém si hráčka Znojmo dokonce zranila zub, skončil v poločase lépe pro Kolín, 10:8. Ve druhém poločase bylo znát, že si náš tým na hru Znojma více zvykl a hra byla plynulejší. Žádné velké drama se již nekonalo, VKC porazilo Znojmo 26:18.

Druhý zápas, a především první poločas, se nesl opět v duchu velmi vyrovnané hry. Skóre zápasu otevřel střelou z dálky náš Michal "Kozy" Kozák až v 5 minutě. Poté už každý koš VKC následoval koš Brna a naopak. Před koncem prvního poločasu se zranil náš hráč Kozy. Poločas dohrál, do druhého poločasu však již nemohl nastupit. Díky tomu, že VKC nemělo kluky na střídání, druhý poločas jsme hráli v oslabení. Většinou to znamená, že tým nemá moc šancí vyhrát, tentokrát to však neplatilo. Trojice Tom Martínek - Denda Čejková - Terka Paďouková předvedli skvěle sehraný tým. Kolín porazil Brno v 7 hráčích 23:13. Že by zápis do historie klubu? :-) 

Nejlepší střelci: Zdeny Milichovský (zároveň vede celkovou tabulku střelců ligy s 27 koši) , Denda Čejková, Michal Kozák.