Kalendář

Představení sportů

01.09.2022 14:56

7.9.2022 Karlovo náměstí Kolín - představení sportů - najdete tam i nás :)

Výsledky

V této rubrice nejsou žádné články.

4. kolo Havířov

18.01.2016 08:04

Další kolo, první v tomto roce, odehrál B tým v zasněženém Havířově. Tentokrát se hrálo dvakrát proti stejnému soupeři. Vembloudí tým evidentně nebyl v prvním zápase ve své kůži a Šenov si tak vytvořil díky úspěšným střelám náskok. Před poločasem si Kolín vylepšil skóre a vybojoval výsledek 11:10 pro Šenov. Druhou polovinu zápasu však VKC již nestihl výsledek otočit. Nepřesná střela, chyby v nahrávkách a také výkon rozhodčího, to vše vedlo k druhé prohře v sezoně. 

Šenov - VKC Kolín 17:15 (11:10)

Nejlepší střelci VKC: Milichovský Zdeněk 5, Kubíček Matěj 4, Vítová Monika 2, Motáková Kateřina 2.

Díky velké motivaci Vemloudů (a čokoládě z Ukrajiny) vypadal druhý zápas úplně jinak. VKC výborně bojoval, zejména v obraně, kde si již hráči na své protějšky zvykli. Káťa Tvrdíková s podporou Monči Vítové úspěšně bránily reprezentantku Nikol Trefnou. Bojovnost a chuť vyhrát byla vidět i na druhé straně, hráči přesněji mířili a mohli jsme vidět několik krásných zákroků - donášku Máry Hasnédla, "jednoručky" Kuby Novotného, střely z vetší vzdálenosti Zdenyho Milichovského, Michala Kozáka či sester Motákových. Konec zápasu Kolín trochu vypustil a dal Šenovu prostor stáhnout 8 košový náskok z poločasu. Shodou náhod byl výsledek stejný v obou zápasech, jen vítězové jiní.

VKC Kolín - Šenov 17:15 (13:5)

Nejlepší střelci VKC: Novotný Jakub 7, Kozák Michal 3, Milichovský Zdeněk 3

Bčko je po 4. kolo na 2. místě v tabulce za Prostějovem díky skóre. Další zápas bude na Valentýna v Táboře proti Táboru a Brnu, Nový Lískovec. Zabojovat musí ale především v posledním kole 13.3., kdy si zahraje proti Znojmu a Brnu. Oba týmy porazily Prostějov.