Kalendář

Představení sportů

01.09.2022 14:56

7.9.2022 Karlovo náměstí Kolín - představení sportů - najdete tam i nás :)

Výsledky

V této rubrice nejsou žádné články.

Korfbalisté potvrdili roli favorita

14.01.2014 10:57

Splnili povinnost. Korfbalisté Kolína potvrdili roli favorita a v dalším kole extraligy porazili na domácí palubovce v Přelouči slovenskou Prievidzu 32:17.

„Bylo to jednoznačné utkání. Už první poločas jsme vyhráli o deset košů," uvedl trenér Radek Honzíček.

Kolín od první minuty na palubovce dominoval a bylo jen otázkou skóre, jak zápas dopadne. „Překvapila mě obrana soupeře, která nás nechala volně střílet a hráči soupeře spoléhali na to, že se netrefíme a oni to pak doskočí. Jenomže my jsme stříleli ze tří nebo čtyř metrů a proměňovali. Koše jsme dávali bez nějaké náročnosti.  Zejména Zdeněk Milichovský měl přesnou ruku, celkem zaznamenal devět bodů," podotkl Radek Honzíček.

Přestože Kolín svého soupeře jasně přehrával, trenér stoprocentně spokojený nebyl. „Chtěli jsmehrát precizní obranu, což se nám ze začátku dařilo. Když skóre narůstalo, tak jsme polevili v koncentraci a Prievidza dokázala skórovat. Bylo to hlavně o té koncentraci. Projevilo se to hlavně ve druhé půli. My jsme sice navyšovali skóre, ale zároveň jsme polevili a soupeř dal několik lehkých košů.  S tím nejsem spokojený," dodal Honzíček.

Kolín si jasným vítězstvím pojistil vedení v tabulce. 
O další body bude bojovat až po novém roce. V sobotu 11. ledna hraje v Prostějově.

Sestava a koše: Sládek 3, M. Kubíček 7, Kolářová 4, Čejková – Schwarz 4, Milichovský 9, Čermáková 4, Hurdálková 1. Poločas: 19:9.