Kalendář

V této rubrice nejsou žádné články.

Výsledky

Sezóna 2017/2018

27.09.2018 14:42

Liga

Senioři - 1. místo

Mladší žáci - 4.místo

Minižáci - 4. místo

Turnaje

Korfbal 4

Český pohár - minižáci - 5. místo

                     - mladší žáci - 4. místo

International korfball weekend in Nitra - senioři - 2. místo na trávě, 3. místo v beach korfbale

Internationaal Korfbaltoernooi Focus (NED) - senioři - 1. místo

Mayor Cup 2018 (SVK) - senioři - 6. místo

 

Turnaj v monokorfbale

04.03.2013 19:21

V neděli 24. 2. se uskutečnil už třetí turnaj v monokorfbale v hale v borkách. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů mladších žáků, 3 týmy byly z Kolína, 2 týmy z Kutné Hory a 2 týmy z Náchoda. Monokorfbal se hrál ve tříčlenných družstvech a ve stejném složení proběhly i střelecké soutěže. Zápas trval 2x 3 minuty a hrálo se systémem „každý s každým“.

Každý tým měl svůj vlastní název, kolínské týmy se jmenovaly: Hele uhni (Kryštof Hasnedl, Hanka Koucká a Bára Dušková), Vembloudi (Dominik Honzíček, David Diensbier a Anička Literová) a Ďáblové (Nikča Šmikmátorová, David Sýkora a nemocného Jirku Kaftana zastoupil vždy nějaký hráč z týmu Hele uhni a z Vembloudů).

Turnaj vyhrál tým z Náchoda, na druhém místě tým z Kutné Hory a třetí místo obsadil tým Vembloudů z Kolína (Dominik Honzíček, David Diensbier a Anička Literová).

Druhé místo ve střelecké soutěži obsadil tým Hele uhni z Kolína (Kryštof Hasnedl, Hanka Koucká a Bára Dušková)

Při závěrečném vyhlášení si děti odnesly drobné ceny, z celého dne pak cenné zkušenosti. Byla radost sledovat, jak se jednotlivé týmy během dne zlepšovaly. Doufáme, že se nám podaří ještě tyto dětské turnaje znovu uskutečnit.

Katka