Aktuality

V sobotu 27. 1. 2024 se uskutečnilo další kolo 1. české korfbalové ligy. V nové sportovní hale Borky se tak opět sešly týmy z Kolína, Kutné Hory a Brna "B".

V sobotu 6.ledna se kolínský seniorský tým vypravil ke svému letošnímu prvnímu dvojzápasu, a to do nedaleké haly Klimeška v sousední Kutné Hoře.

Ve středu 20. 12. a ve čtvrtek 21. 12. proběhly vánoční tréninky VKC Kolín. S dětmi jsme si to moc užili a navštívil nás i korfbalový Ježíšek.

V sobotu 16. 12. jsme pořádali turnaj dorostenecké II. ligy ve Zruči nad Sázavou.

V sobotu 9.12.2023 vyjel tým mladších žáků na turnaj do Českých Budějovic. Časné vstávání nás nezastavilo a na první zápas proti týmu Tábora jsme nastoupili s odhodláním porvat se o co nejlepší výsledek. V prvním poločase nám soupeř utekl o 6 košů. V druhém poločase jsme již drželi krok a Táboritům (Sezimovo Ústí) každý koš oplatili. Konečný...

Vembloudí starší žáci v neděli 12.11. vyjeli na svůj 2. turnaj do Českých Budějovic. V prvním zápase jsme dokonce chvíli vedli, ale nakonec jsme těsně podlehli domácímu týmu 15:2

První vembloudí drakiáda je úspěšně za námi. A vzhledem k velkému počtu spokojených účastníků s úsměvem na tváři je již teď jasné, že se rozhodně nejednalo o ročník poslední.

Vytvořte si webové stránky zdarma!