Aktuality

Všechny věkové kategorie mají za sebou úspěšně odehranou sezónu 2023/2024 a tak už zbývalo jen jediné. Hromadně se s touto skončenou sezónou rozloučit.

V minulém týdnu se konal další ročník Kolínských sportovních dnů, kterého se letos účastnilo přes 20 škol a více než 2000 žáků. Jsme velmi rádi, že mohl být KORFBAL součástí této velkolepé akce. Doufáme, že si všechny děti korfbal společně s námi užily, a chtěli bychom všem zúčastněným tímto poděkovat nejen za skvělou spolupráci, ale také za...

Uplynulý víkend se v areálu základní školy v Náchodě konal další ročník Českého poháru v korfbale. Jedná se o největší venkovní turnaj, kterého se letos zúčastnilo přes 40 týmů ve všech dětských věkových kategoriích z celé ČR.

Týden po finále přípravek se na svůj finálový den vydal do Prostějova také tým kolínských minižáků. Systém turnaje rozdělil celkem 11 zúčastněných týmů do třech skupin. Dvě po čtyřech a jednu po třech týmech. Los byl tentokrát od začátku pro malé Vembloudy velmi krutý a do skupiny jim přiřadil budoucí finalisty turnaje z Českých Budějovic a...

První květnovou sobotu se vydal nejmladší tým kolínských Vembloudů na finálový turnaj přípravek do Českých Budějovic, aby změřil síly s dalšími devíti nejúspěšnějšími týmy z celé České republiky v této kategorii.

Druhou dubnovou neděli odcestoval kolínský tým do Znojma na dohrávku odloženého podzimního kola 1. české korfbalové ligy. Kromě domácích, čekal na Vembloudy ještě slovenský tým z Prievidzi. Početná marodka si však u kolínských vybrala daň v podobě odjezdu pouze v sedmi hráčích. Zápasy tak kolínští sice odehrály v plném nasazení, ale převážně jako...

Pro všechny tři týmy kolínských minižáků vyvrcholila základní část sezóny posledním ligovým kolem v Kolíně, kterého se kromě týmů z Kolína zúčastnily také dva týmy ze sousední Kutné Hory a dva týmy z Náchoda.

V neděli 18. února 2024 se v hale na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře uskutečnilo další kolo ligy minižáků, na které přicestovali kolínští Vembloudi se třemi týmy. Kromě vzájemných zápasů těchto tří týmů, čekaly na kolínské hráče ještě dva týmy z domácí Kutné Hory a dva týmy z Náchoda.

V sobotu 3. 2. 2024 proběhl v Kolíně v nové městské hale turnaj starších žáků. Vembloudi nastoupili opět proti známým soupeřům z Děčína, Kutné Hory a Českých Budějovic.

Vytvořte si webové stránky zdarma!