Aktuality

Týden po finále přípravek se na svůj finálový den vydal do Prostějova také tým kolínských minižáků. Systém turnaje rozdělil celkem 11 zúčastněných týmů do třech skupin. Dvě po čtyřech a jednu po třech týmech. Los byl tentokrát od začátku pro malé Vembloudy velmi krutý a do skupiny jim přiřadil budoucí finalisty turnaje z Českých Budějovic a...

První květnovou sobotu se vydal nejmladší tým kolínských Vembloudů na finálový turnaj přípravek do Českých Budějovic, aby změřil síly s dalšími devíti nejúspěšnějšími týmy z celé České republiky v této kategorii.

Druhou dubnovou neděli odcestoval kolínský tým do Znojma na dohrávku odloženého podzimního kola 1. české korfbalové ligy. Kromě domácích, čekal na Vembloudy ještě slovenský tým z Prievidzi. Početná marodka si však u kolínských vybrala daň v podobě odjezdu pouze v sedmi hráčích. Zápasy tak kolínští sice odehrály v plném nasazení, ale převážně jako...

Pro všechny tři týmy kolínských minižáků vyvrcholila základní část sezóny posledním ligovým kolem v Kolíně, kterého se kromě týmů z Kolína zúčastnily také dva týmy ze sousední Kutné Hory a dva týmy z Náchoda.

V neděli 18. února 2024 se v hale na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře uskutečnilo další kolo ligy minižáků, na které přicestovali kolínští Vembloudi se třemi týmy. Kromě vzájemných zápasů těchto tří týmů, čekaly na kolínské hráče ještě dva týmy z domácí Kutné Hory a dva týmy z Náchoda.

V sobotu 3. 2. 2024 proběhl v Kolíně v nové městské hale turnaj starších žáků. Vembloudi nastoupili opět proti známým soupeřům z Děčína, Kutné Hory a Českých Budějovic.

V sobotu 27. 1. 2024 se uskutečnilo další kolo 1. české korfbalové ligy. V nové sportovní hale Borky se tak opět sešly týmy z Kolína, Kutné Hory a Brna "B".

V sobotu 6.ledna se kolínský seniorský tým vypravil ke svému letošnímu prvnímu dvojzápasu, a to do nedaleké haly Klimeška v sousední Kutné Hoře.

Vytvořte si webové stránky zdarma!