Dvě prohry v Kuřimi pro "A" tým

05.11.2023

První listopadovou neděli se dospělý tým kolínských Vembloudů vydal na svůj letošní druhý hrací den 1.ligy do Kuřimi u Brna. Sestavě ochuzené o několik hráčů na marodce se jako první postavil domácí tým z Brna, který si hned od začátku vytvořil náskok, jenž se mu postupně dařilo navyšovat až do konce zápasu. Na kolínském týmu byla znát obměněná sestava, což se také promítlo do přesnosti nahrávek i střelby. Zranění kolínské hráče neopoustělo ani v průběhu zápasu, takže se omlazená sestava ještě dále měnila. Zápas skončil pro kolínské první letošní porážkou.

Do druhého zápasu nastoupili Vembloudi proti týmu z Prostějova. Díky lepší koncentraci a přesnější střelbě se jim na začátku zápasu dařilo s prostějovštími držet krok. Pak si ale opět vybrala svou daň nesehranost nové sestavy a Prostějov začal své vedení postupem času navyšovat.

Kolín tak uzavřel hrací den s dvěma prohrami, ale získané zkušenosti nových hráčů, kteří se do zápasu zapojili, mohou být malou pozitivní náplastí na tomto smolném dni.

Gratulujeme vítězům a do dalšího kola půjdeme opět silnější a zkušenější.

Vytvořte si webové stránky zdarma!