Minižáci postoupili na finálový turnaj

10.03.2024

Pro všechny tři týmy kolínských minižáků vyvrcholila základní část sezóny posledním ligovým kolem v Kolíně, kterého se kromě týmů z Kolína zúčastnily také dva týmy ze sousední Kutné Hory a dva týmy z Náchoda.

Diváci v téměř zaplněné hale po celý den poctivě povzbuzovali domácí mladé Vembloudy a když se k této skvělé atmosféře ještě přidaly dobré výsledky na hřišti, nemohla být nálada lepší. Všechny zúčastněné týmy předváděly krásný korfbal se spoustou povedených akcí a s velkým množstvím košů. Nemalou motivací byl pro všechny také možný postup dvou nejlepších týmů do celorepublikového finále ligy minižáků a tomu také odpovídalo nasazení hráčů. Roli favorita z předchozích ligových kol potvrdil tým z Náchoda, který se celkově umístil na prvním místě této skupiny. O druhé postupové místo se však bojovalo do posledního zápasu a nakonec si tuto obrovskou radost z postupu mohl vychutnat domácí tým Vembloudů z Kolína.

Byla to tak pro domácí velká odměna nejen za bojovný výkon, ale také za odvedenou práci v celé probíhající sezóně. Dvěma postupujícím týmům z této skupiny přejeme mnoho štěstí do dalších bojů a ostatním týmům děkujeme za skvěle odehraný závěrečný turnaj a přátelskou atmosféru, která úroveň tohoto turnaje ještě podtrhla.

Vytvořte si webové stránky zdarma!