Plný bodový zisk v Kolíně

27.01.2024

V sobotu 27. 1. 2024 se uskutečnilo další kolo 1. české korfbalové ligy. V nové sportovní hale Borky se tak opět sešly týmy z Kolína, Kutné Hory a Brna "B".

V prvním zápase na kolínský klub VKC čekal o jednoho hráče oslabený tým z Kutné Hory. Toto oslabení bylo pro soupeře citelné, a tak se kolínským dařilo od začátku v obraně získávat velké množství míčů po neúspěšných střelách týmu z Kutné Hory. Když se k tomu přidala ještě úspěšná střelba a zdařilé kombinace, bylo o osudu zápase celkem brzy jasno. Na konci zápasu svítilo na ukazateli skóre 17:12 ve prospěch Kolína.

Do druhého zápasu nastoupili kolínští Vembloudi velmi koncentrovaně a aktivní obranou a trpělivou hrou v útoku se již od začátku dařilo navyšovat skóre. Tato koncentrace a zejména postupný nárůst ve skóre vydrželo kolínským až do samého závěru, kdy se skóre zastavilo na konečném výsledku 23:9. Dvě vítězství ve dvou zápasech, tak znamenaly splněný cíl uplynulého víkendu.

Bylo příjemné se přesvědčit, že i přes obsáhlou marodku a návrat déle absentujících hráčů, hraje tým pořád ve stejné pohodě a daří se mu i vyhrávat.

Vembloudi do toho!

Vytvořte si webové stránky zdarma!